Економічному зростанню країни сприяє надійна і ефективна банківська система.
  Надійний і розвинений банківський сектор відіграє надзвичайно важливу роль у стабілізації економіки країни.
Знайомство із географією банківських установ м.Шепетівка та специфікою їх діяльності відбулося студентами групи Ф-31 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом викладача дисципліни «Банківські операції» Вікоренко А.Л. та викладача дисципліни «Гроші та кредит» Кравчук Н.І.
   АТ «А-БАНК» - універсальний комерційний банк, що пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Керуюча банком Халілова Гаяне Чінгісхановна коротко ознайомила студентів із видами банківських послуг, які надає банківська установа. Також запропонувала програму «Запроси друга», при якій за умови оформлення другом картки "Зелена" можна отримати по 50 грн на рахунок Кешбеку.
   «Райффа́йзен Ба́нк Ава́ль» — найбільший український банк з іноземним капіталом. На 68 % належить австрійському Raiffeisen Bank International, активно працює в роздріб і в секторі малого та середнього бізнесу.
  Доброзичливо студентів зустріла керуюча банком «Укргазбанк» Дорощук Ірина Валентинівна, яка розповіла, що пріоритетними напрямами в розвитку банку є робота з корпоративним, малим та середнім бізнесом, а також робота з фізичними особами. Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів.
   В ході екскурсії студенти також познайомились із діяльністю Банку СІЧ. Пріоритетними напрямками діяльності банку є обслуговування середнього корпоративного та малого бізнесу, розвиток мережі відділень, а також платіжних терміналів.
   Наступним був Ощадбанк —державний український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України.
    І ще один банк,з роботою якого ознайомилися студенти, є ПриватБанк - один з найбільш інноваційних банків світу. ПриватБанк володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України.

2

3

4

5

6

7

1

8

 

Вибір мови

Реквізити для оплати за навчання

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник