У спортивній школі м.Шепетівка є гарна традиція – проводити змагання у день народження тренера-викладача Медведя Володимира, який 28 січня 2021 року відзначав свій 75-й рік народження і саме йому був присвячений Відкритий чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 р. та молодших.
   Міський голова Віталій Бузиль відзначив шанованого тренера за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток важкої атлетики, виховання молодого покоління, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 75-річчя Почесною грамотою міської ради та цінним подарунком.
    Після приємних урочистостей відбувся чемпіонат з важкої атлетики.
  До міста завітали спортсмени Полонської ДЮСШ, Першотравенської ДЮСШ, Новоград-Волинської ДЮСШ, Баранівської ДЮСШ та Хмельницької ДЮСШ «Динамо». Загальна кількість учасників становила понад 50 спортсменів.
Приємною новиною стало те, що за результатами змагань студент ІІ курсу спец. «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шепетівського коледжу ПДАТУ ПИПИЧ БОГДАН зайняв друге місце у ваговій категорії 73 кг.
     ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ та зичимо їм удачі та витримки на шляху до нових звершень!!!
1
3
4
2

Банківські реквізити

bank

Звіт директора

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник