Увага! З 12 березня у коледжі запроваджено карантинні обмеження!

                                                         «В лабіринті відомих фактів
                                                          легко загубитися без плану»
                                                                              Д.І.Менделєєв
     В сучасних умовах жодне підприємство, а також життя людини не може обходитися без планування. Саме тому важливо розуміти суть та необхідність планування, його методику розрахунку.
     25 лютого у Шепетівському коледжі ПДАТУ в групі Б-21 спеціальності "Облік і оподаткування" було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Економіка підприємства» на тему «Система планування на підприємстві».
     Заняття провела викладач економічних дисциплін Чумак Н.В.
    Мета практичної роботи – закріпити теоретичні знання практичними навиками з методики розрахунку показників виробничої програми рослинництва розділу бізнес-плану; навчитись давати економічну оцінку виробничим показникам та розвивати у студентів економічне мислення; розвивати вміння працювати в групах.
      На занятті були використані інтерактивні методи навчання – «Мозковий штурм», «Мікрофон», за допомогою яких викладач активізувала знання студентів, стимулювала їх до висловлення особистої думки. Практична робота супроводжувалась наочною демонстрацією з використанням презентації по темі.
   По розрахунках практичної роботи було розв’язано проблему низької урожайності з використанням методу «Фішбоун» і завдяки активній роботі в групах було розроблено шдяхи вирішення даної проблеми.
    Заняття було проведене цікаво, в доброзичливій атмосфері. Викладач показала свій високий методичний рівень проведення практичної роботи, уміння організовувати роботу студентів.
    На практичній роботі особливою активністю відзначилися Чижинська Валентина, Мазяр Софія, Лізанець Каріна, Чуюк Наталія, Панасюк Вініамін, Румянцева Марина.
 15
13
14
12
11
7
8

Банківські реквізити

bank

Звіт директора

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник