У роботі будь-кого педагогічного колективу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників - систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.
    23 березня у коледжі відбулося засідання атестаційної комісії (в онлайн режимі). Про свою педагогічну діяльність за останні п’ять років звітувало 6 педагогічних працівників: Осадчук Л.А., Фесянов В.В., Вікоренко А.Л., Кормилецька О.О., Кравчук Н.І., Чумак Н.В.
     Під час атестації характеризувалась робота педагогічного працівника: навчальна, організаційна, методична, науково-дослідна, виховна та громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалась також відповідність педагогічного працівника займаній посаді.
    Вивчення досвіду роботи викладачів та матеріали навчально-методичних і організаційно-виховних заходів та діяльності педагогів по підвищенню свого професійного рівня і удосконаленню педагогічної майстерності підтвердили ґрунтовні здобутки всіх викладачів в міжатестаційний період. Атестаційна комісія підтвердила також високий рівень підготовки викладачів, які атестувалися, їх добросовісне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків.
     Остаточне рішення про присвоєння (підтвердження) вищих кваліфікаційних категорій та педагогічних звань прийматиме атестаційна комісія Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Вітаючи наших колег з успішним продовженням цього етапу атестації, бажаємо їм вдалого завершення такого важливого етапу педагогічної діяльності.
1
2
3
4
 

Звіт директора

Банківські реквізити

bank


b1


b1


b1

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник