Завершальним етапом навчання у закладі освіти є складання Державного кваліфікаційного іспиту здобувачами освіти на встановлення відповідності їх освітнього та кваліфікаційного рівнів до вимог стандарту якості освіти. Для випускників державний іспит - це надзвичайно важливий момент, адже перед членами комісії вони повинні підтвердити рівень здобутих у закладі теоретичних знань та практичних умінь.
     Цьогоріч державна кваліфікаційна комісія Шепетівського коледжу ПДАТУ розпочала свою роботу 28 травня оцінюванням здобувачів освіти заочної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Головою державної кваліфікаційної комісії за наказом Подільського державного аграрно-технічного університету призначено кандидата екномічних наук, доцента кафедри інформаційних технологій ПДАТУ Бурлакова О.С., членами комісії: Дмитрик В.В. директора коледжу, Осадчук Л.А. заст.директора з навчальної роботи та викладачів Рудюк Г.К., Сурник Н Г.
    Державна атестація випускників проводилась у формі комплексної перевірки знань здобувачів з кількох дисциплін в обсязі діючої навчальної програми.
   Вітаємо випускників з успішним складанням іспиту, присвоєнням кваліфікації бухгалтера та бажаємо їм плідної професійної діяльності, успіхів та міцного здоров’я!
7
1
2
3
4
5
6

Банківські реквізити

bank

Звіт директора

Блоги викладачів

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник