Новий навчальний рік для студентів випускних курсів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» Шепетівського коледжу ПДАТУ розпочався навчальними заняттями-екскурсіями у фінансові органи.
   15 вересня викладачем–методистом коледжу Рудюк Г.К. було проведено відкрите заняття в Шепетівську ДПІ зі студентами груп Б-31 та Ф-31 за темою нормативної дисципліни «Податкова система».
Метою заняття було ознайомити студентів з організаційною структурою та функціями державної податкової служби України, порядком адміністрування податків, зборів та платежів щодо вміння застосовувати набуті знання у професійній діяльності, використовуючи практичний досвід спеціалістів ДПІ.
    Студенти вперше знайомилися з роботою податкової служби, охоче слухали випускницю коледжу 1977 року, начальника Шепетівської ДПІ Ординську Валентину Миколаївну, заступників та керівників відділів, задавали оригінальні питання, ставили проблеми та пропонували їх вирішення. Заняття пройшло в цікавій формі.
9
10
11
12
13
14
15
 

Звіт директора

Банківські реквізити

bank


b1


b1


b1

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник