29-30 вересня в усіх українських закладах освіти відбулися Національні уроки пам’яті до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.
Захід проводився спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України та Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» з метою формування історичної правди про події Голокосту.
   До заходів долучились і студенти других курсів Шепетівського коледжу ПДАТУ.
   30 вересня на заняттях з історії України під керівництвом викладача Фесянова Віктора Васильовича було проведено Національний урок пам’яті на вшанування 80-х роковин від початку масових розстрілів, здійснених нацистами у Бабиному Яру (29-30 вересня 1941р.).
   В читальній залі бібліотеки коледжу презентовано тематичну виставку «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» (відповідальна, зав.бібліотекою Романюк Галина Іванівна).
   Заходи покликані сприяти формуванню стійкого негативного ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя; мають на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.
33
32
34
35
37

Звіт директора

Банківські реквізити

bank


b1


b1


b1

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник