Перед кожним з нас хоча б раз у житті поставало запитання: куди далі? На такому роздоріжжі опиняються і випускники цього року. Фах обрати не важко, а от потім на роботу влаштуватись – це на сьогодні велика проблема. Професію бухгалтера чи фінансиста багато хто вважає нудною та нецікавою, але, шановні читачі, чи зможе хоча б один з вас назвати підприємство чи господарство, де не працює бухгалтер? Звичайно, ні! Бухгалтер, фінансист – це нині престижно і актуально.

     При вступі  до навчального закладу багато абітурієнтів керуються міркуваннями реклами. А Шепетівському коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету реклама не потрібна, тому що він є одним із найстаріших навчальних закладів області та підготував понад 18 тисяч фахівців.

     Коледж є державним навчальним закладом та активно відгукується на потреби ринку праці. У 2013 році коледж ліцензував нову перспективну спеціальність – «Інформаційна діяльність підприємства» та у 2017 році здійснив перший випуск техніків-програмістів.

     На базі коледжу створено навчально-консультаційний пункт Подільського державного аграрно-технічного університету, де випускники мають можливість продовжити навчання  за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» за заочною формою навчання.

     Та головною перевагою є те, що велика кількість навчальних годин надається для проведення практичних занять. Студенти мають можливість на практиці спробувати себе у ролі бухгалтера, фінансиста, прграміста. Цю можливість коледжу надають такі відомі на всю область господарства, як «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я) ,  корпорація «Сварог Вест Груп» (м. Шепетівка), ТОВ ІВК «Рідний край» (с. Квітневе Білогірського району), Теофіпольська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» (с.Новоставці), а також Шепетівські філії таких банків, як ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк».

     Студенти навчаються на базі закінчених дев’яти та одинадцяти класів. Якість освіти у стократ вища від минулих часів. Викладачі  давно перейшли на викладання дисциплін за вимогами Болонського процесу, наблизивши його до європейського зразка.  На заняттях проводиться поєднання лекційних форм з практичними, коли теоретичний матеріал сприймається студентами в ході дискусії, дослідження, аналізу тощо.

     Помітну роль в організації дозвілля студентів відіграють художня самодіяльність та гуртки технічної творчості. Силами студентів створено команду КВК «Майстри сміху», літературно-мистецький гурт «Торба».

     Для працюючої молоді є можливість навчатись на заочній формі навчання. Єдиною відмінністю цієї форми навчання є те, що студенти менше часу (порівняно зі стаціонаром) проводять на навчальних заняттях, але так само беруть участь у проведенні загальноколеджних заходів, мають можливість реалізовувати свої таланти та здібності.

     Влітку 2017 року студенти коледжу вперше взяли участь у міжнародній програмі «Інтернообмін» та пройшли літню практику на чорноморських курортах Болгарії, а взимку – на гірськолижних курортах цієї країни з гідною оплатою праці.

У 2018 році перша група студентів коледжу відбуде на безкоштовне навчання до Центру Професійної Безперервної Освіти у м.Познань (Польща). За грантом Євросоюзу цей навчальний заклад здійснює підготовку фахівців з числа студентів Подільського державного аграрно-технічного університету, до структури якого входить і Шепетівський коледж. Після закінчення навчання студентам гарантується перше робоче місце у Євросоюзі та внесення їх до офіційної бази даних працівників Євросоюзу.

     Коледж пишається своїми випускниками, серед яких – депутати, урядовці, керівники різних рангів та очікує нових вступників. Працюючи на благо рідного краю, його місцевих громад, Шепетівський коледж гідно несе високе звання державного навчального закладу.

 

01

02

03

04

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Узнай свой IP адрес