Рейтинг користувача:  / 0

Щиро вітаємо усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!

   Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

    Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Зичимо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!

    Бажаємо, щоб наступний рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться все, що хотіли почати, — почнеться, а що хотіли закінчити — закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері!

 

Картинки по запросу вітання з новим роком і різдвом

 

Адміністрація коледжу та профспілковий комітет

Рейтинг користувача:  / 0

   В умовах проведення економічної та правової реформ, удосконалення правових інститутів незалежної України, поглиблення демократії, укріплення правових гарантій реалізації та захисту прав і свобод громадян особливого значення набуває формування у сучасного студента високого рівня юридичної обізнаності, правосвідомості та активної суспільної позиції, яка базується на ретельному знанні нормативних актів та правових механізмів захисту інтересів людини в державі.
      В рамках проведення тижня правових знань 12 грудня було проведено зустріч студентів коледжу з працівником Шепетівського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Школьник Ю.С. В ході зустрічі студенти обговорювали та розв'язували теоретичні і практичні завдання з різних галузей правових знань, які допоможуть їм навчитися швидко вирішувати складні ситуації, з якими вони можуть зустрітись у професійному та особистому житті.

2

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

    На початку грудня вже вдруге в стінах коледжу відбувся випуск слухачів курсового навчання " Основи роботи з програмою бухгалтерського обліку 1С: Підприємство". Десять осіб збагатили свої базові знання, отримавши Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Задоволені своїми учнями й викладачі коледжу Мельник Л.С. та Крижанівська О.Д., які намагалися фахово передати всі практичні навики майбутньої роботи з програмним забезпеченням своїм слухачам.

 1

Рейтинг користувача:  / 0

     05.12.2019 р. у Шепетівському коледжі ПДАТУ відбулись спортивні змагання з кульової стрільби серед навчальних груп коледжу, присвячені Дню Збройних Сил України.

   За результатами змагань перемогу здобули команда студентів групи ІДП-21 - І иісце (79 оч.).

     ІІ місце - студенти групи Б-21 (76 оч.).

     ІІІ місце - група Ф-11 (69 оч.).

     В особистому заліку І місце посів студент групи ІДП-21 Михайлов Дмитро (44 оч.).

     ІІ місце - студент групи Б-21 Романенко Дмитро (41 оч.).

     ІІІ місце - студент групи Б-31 Андрушко Тарас (38 оч.).

9

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

     06.12.2019 р. в Шепетівському коледжі ПДАТУ в рамках тижня циклової комісії економіко-інформаційних дисциплін проводився конкурс стіннівок з економіки серед студентів других курсів спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

11

Детальніше...

Вибір мови

Реквізити для оплати за навчання

Шепетівський коледж ПДАТУ

30400, м. Шепетівка, проспект Миру, 25

р/р 31250225103891 ДКСУ м. Київ

МФО 820172

код в ЄДРПОУ 34363226

ІПН 227696722096 Св-во № 31634895

т. (03840) 4-07-63

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник