Увага! Дні відкритих дверей відбудуться 14 березня, 11 квітня, 16 травня о 10.00!

Рейтинг користувача:  / 0

     14 лютого усі поспішають зізнаватися в коханні, вітати своїх других половинок і радувати їх приємними сюрпризами. Саме тому в нашому коледжі була проведена конкурсно-розважальна програма “Стріли Амура”, присвячена Дню закоханих, переможці отримали приємний сюрприз - квитки в кінотеатр. А з самого ранку студентам, викладачам та працівникам коледжу підіймав святковий настрій закоханий зайчик, який дарував кожному рожеву кульку у вигляді сердечка.

 4

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

    Студенти коледжу прийняли участь у відкритому Чемпіонаті Шепетівської РО ВФСТ "Колос" АПК України з кульової стрільби серед студентів закладів освіти Шепетівського району, ОТГ та м.Шепетівки, присвяченому 31-річниці виведення військ з території республіки Афганістану, який відбувся за сприяння Шепетівської спілки ветеранів Афганістану 13 лютого.

    Переможці змагання - наші студенти (Райчук Ярослав, Панфілов Микола, Макаришина Вікторія, П'яскорська Юлія), переможці командного заліку - команда Шепетівського коледжу ПДАТУ! Вітаємо! Так тримати!!!

 4

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

   13.02.2020 року проведено тематичне засідання членів гуртка лабораторії «Навчальна бухгалтерія» на тему: «Загальнодержавні фонди України».
   Основний зміст роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» сформований завідувачкою лабораторії Рудюк Галиною Костянтинівною – інноваційна діяльність освітньо-виховного процесу.
    Заплановане засідання проведено методом ділової гри. Між студентами були розподілені ролі працівників фінансових установ та суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті такої методики у студентів формуються професійні якості фахівців своєї справи.

 3

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

    11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".
     Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів.
    Студенти коледжу на чолі з викладачем інформатики Крижанівською О.Д. активно долучились до відзначення цього свята в рамках виховного заходу "Ми ЗА найкращий Інтернет". Усі присутні переглянули цікавий повчальний відеоролик про загрози, які надходять з Інтернету. Також студентки коледжу розповіли про найбільш поширені загрози та методи боротьби з ними в процесі захисту презентацій, які створили на уроках з інформатики.

1

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

    Викладачем коледжу Славецькою О.А. проведено відкрите практичне заняття зі студентами 3 курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" з дисципліни Інформаційна діяльність підприємства" за темою "Методи прийняття управлінських рішень".
    Вивчення теми передбачає практичне вирішення проблем, пов'язаних з необхідністю забезпечення нормальної роботи підприємства не тільки сьогодні, але й у перспективі, залежність від ступеня освоєння методологій і методів прийняття управлінських рішень. Ціна прийнятих господарських рішень на сьогодні різко зростає. Якість прийнятих рішень нерозривно пов'язана з ефективністю системи керування підприємством в цілому.
    Основним завданням практичного заняття було формування у студентів комплексу теоретичних знань і практичних вмінь, навичок щодо технології підготовки, прийняття і оцінки ефективності управлінських рішень керівником (менеджером) підприємства (фірми); широке використання вітчизняного та зарубіжного досвіду прийняття управлінських рішень.

1

Детальніше...

Вибір мови

Реквізити для оплати за навчання

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник