Дні відкритих дверей відбудуться 31 березня, 21 квітня, 26 травня 2018 року.

Початок о 10.00 год.

Рейтинг користувача:  / 0

Щорічною доброю традицією стало проведення  конкурсу«Студент року - 2018», в якому мають змогу брати участь молоді, енергійні й амбітні студенти аграрних коледжів.

Організатором конкурсу Студент року – 2018 є державна установа Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів Агроосвіта.

1травня 2018 року регіональний етап конкурсу проводився у Технікумі землевпорядкування  Житомирського державного агроекологічного університету. На звання кращого студента року претендували  студенти 9 навчальних закладів Житомирської та Хмельницької областей.

Шепетівський  коледж Подільського ДАТУ представляла Воєнчук Ірина – студентка ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит».

Першим етапом конкурсу був інтелектуальний тур, який виявляє загальну ерудицію та інтелектуальний рівень учасників.

Другим етапом конкурсу була «Візитка», в якій учасники розказували про себе, своє дитинство, родину, школу, участь в художній самодіяльності, спортивних секціях, студентському житті, предметних гуртках та гуртках технічної творчості. Уже під час представлення візитівок було зрозуміло, що конкурсанти всебічно розвинені, обдаровані особистості, мають активну громадянську позицію, лідерські якості, наполегливість у досягненні поставлених цілей.

Під час конкурсу Моя майбутня професія учасники презентували свою професію, намагаючись довести, що вона найкраща. А деякі студенти навіть відзняли коротенькі відеофільми. Було дійсно цікаво, всі із задоволенням спостерігали за дійством на сцені.

Четвертий етап конкурсу «Світ моїх захоплень» - розкривається внутрішній світ конкурсантів, їх захоплення, їх друге «Я».Звичайно, найбільше емоцій викликав конкурс Світ моїх захоплень, в якому учасники продемонстрували індивідуальні творчі здібності. А світ захоплень  студентів надзвичайно різноманітний: співи, танці, декламування віршів, кулінарія, спорт, різьблення по дереву та ін.

За результатами конкурсів представниця коледжу Воєнчук Ірина виборола ІІІ  призове місце та була нагороджена Грамотою.

Від імені адміністрації та викладачів коледжу щиро вітаємо переможницю та всіх учасників. Бажаємо творчих успіхів, нових досягнень, щасливого майбутнього та здійснення усіх мрій!

viber image1

viber image2

viber image3

viber image4

viber image5

viber image6

viber image7

viber image8

 

 

Рейтинг користувача:  / 0

     27 березня 2018 року у коледжі відбулася чергова атестація педагогічних працівників відповідно до „Положення про атестацію педагогічних працівників”. На засіданні атестаційної комісії І рівня про свою педагогічну діяльність за останні п’ять років звітувало 4 педагогічних працівники: Тетеря І.А., Рудюк Г.К., Телятник А.В., Кормилецька О.О.

     Під час атестації  характеризувалась робота педагогічного працівника : навчальна, організаційна, методична, науково-дослідна, виховна і громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалось також відповідність педагогічного працівника займаній посаді.

Детальніше...

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник