Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

Студентська пора — це те, що не затирається в пам’яті, загубившись серед безлічі життєвих подій, те, що  протягом часу зберігає всі яскраві фарби. Свою часточку  в картинку спогадів додали викладачі Шепетівського коледжу ПДАТУ Подлєсна Катерина Сергіївна (куратор І-11 групи, викладач математики) і Якобчук Юлія Володимирівна (викладач української мови та літератури), які організували феєричне свято з нагоди Міжнародного дня студента.

У святковому концерті під назвою "Від сесії до сесії..." брали участь усі бажаючі студенти, а їх, як виявилося, було чимало. Найбільшу ініціативу проявили студенти перших курсів, що приємно здивувало публіку. У гумористичних мініатюрах молодь виявила неабиякі акторські здібності, запальними танцями підіймали настрій усім присутнім не лише студенти, а й викладачі. Ліричний контемп у виконанні студентки Воєнчук Ірини та викладача Подлєсної Катерини Сергіївни приголомшив усіх і викликав шквал оплесків. Ну і яке свято без пісні? Лунали пісні під гітару, сучасні пісні у тематичній обробці, а також музика, яку любили в свій час слухати викладачі, які теж, зрозуміло, були студентами.

Студентські роки - це всього лише мить між дитинством і дорослим життям. І дуже важливо, щоб вони запам'яталися не тільки навчанням і сесіями, а й такими святковими концертами, які згуртовують молодь, вчать прислухатися одне до одного, та уміти бути однією коледжівською родиною.

012001

002

008

005

009

004

017

018

015

014

016

010

003

006

 

 

 

 

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник