Увага!

Канікули з 01 по 20 січня 2019 року,  початок ІІ семестру 2018 - 2019  навчального року - з 21 січня (понеділок) 2019 року!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

    22 березня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» серед аграрних технікумів і коледжів.

    Загалом, огляд-конкурс проводився з метою аналізу стану сучасної практичної підготовки студентів у аграрних технікумах і коледжах зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», забезпечення сучасними інноваційними підходами в практичній підготовці студентів, впровадження нових форм і методів у процес набуття майбутніми фахівцями професійних умінь і навичок, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду проведення навчальної практики.

    Своїм досвідом роботи з організації практичного навчання студентів, гурткової роботи, зустрічами з успішними випускниками спеціальностіучастю у міжнародних конкурсах студентів, демонстрацією  відеофільмів, презентацій та інподілились представникиаграрних коледжів –  переможців  другого регіонального етапу огляду-конкурсу, що ведуть підготовку молодших спеціалістів з бухгалтерського обліку
    
Узагальнення, систематизація, фаховий тренінг знань, умінь і навичок ведення бухгалтерського обліку в умовах, максимально наближених до виробничих із використанням бухгалтерських документів конкретних господарств відповідно до вимог Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, ось основні завдання практичного навчання студентів, що є складовою освітнього процесуефективною формою професійної підготовки майбутнього фахівця та сприяє закріпленню і поглибленню знань, одержаних студентами в процесі теоретичної підготовки.

    Шепетівський коледж представляли завідувачка лабораторії «Навчальна бухгалтерія» Рудюк Г.К. та голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін коледжу Осадчук Л.А.

    Отже, під час проведення заключного етапу огляду-конкурсу фахова конкурсна комісія, розглянувши матеріали з організації роботи лабораторії  “Навчальна бухгалтерія та практичної підготовки студентіввизначила переможців:

    І місцеШепетівськийколеджПодільськогоДАТУ
   
ІІ місцеБрацлавський агроекономічний коледж Вінницького НАУ,
   
ІІІ місце розділили Коледж Сумського НАУ та ВСП «Оріхівський коледж Таврійського ДАТУ».

 

ЩИРО ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО УДАЧІ !!!  ТАК  ТРИМАТИ!!!

 03

Реквізити для оплати за навчання

Шепетівський коледж ПДАТУ

30400, м. Шепетівка, проспект Миру, 25

р/р 31250225103891 ДКСУ м. Київ

МФО 820172

код в ЄДРПОУ 34363226

ІПН 227696722096 Св-во № 31634895

т. (03840) 4-07-63

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник