Коли діти допомагають дітям - це безцінно!
   Мільйони на допомогу дітям не з'являються нізвідки. Їх збирає Україна - іноді буквально монетками. Зокрема, у вересні ц.р. заклад долучився до Всеукраїнської благодійної акції "Монетки дітям" , який проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України.
    Від усього серця хочемо подякувати кожному, хто долучився до акції! Монетками по 25 копійок ми зібрали для дітей 144 гривні. А разом по Україні - це 3 мільйони гривень! Це величезна підтримка на шляху до одужання.
    Усі зібрані кошти фонд "Таблеточки" направить на забезпечення відділення нейрохірургії НДСЛ "Охматдит" витратними матеріали на пів року, а також на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові. І скальпель, і витратні матеріали потрібні для того, аби складні операції були менш травматичними і більш безпечними для дітей.
    За результатами акції кожному учаснику надіслано грамоту від благодійного фонду "Таблеточки" та Національного Банку України за участь у всеукраїнській благодійній акції "Монетки дітям" та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком.
 82

Звіт директора

Банківські реквізити

bank


b1


b1


b1

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник