З 16 по 24 березня 2024 року вперше в Україні Інститут книги проводить інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Мета цієї акції – Консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.
     Тема Тижня поезії – «дім». Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».
      Акція підкреслює важливість дому:
  •    для військових, які захищають наші домівки і водночас хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок;
  •   для цивільних, які через війну змушені були переїхати в інші регіони України, а деякі за кордон;
  •   людей, які залишаються на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому;
  •    всіх українців, для яких дім-це тепер більше, як крапочка на мапі світу.
    З початком цієї страшної війни поняття «ДІМ» для кожного українця набуло щемкого та навіть сакрального значення «ДІМ» для нас тепер – це про повернення й чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться.
    «ДІМ» - це світло, котре гріє, навіть коли вас розділяють тисячі кілометрів.
   «ДІМ» – це відчуття себе частиною чогось більшого, частиною родини.
     «Дім» - це наша з вами Україна!
    В читальному залі бібліотеки коледжу відбулась зустріч з поетом Шепетівщини Доскачем Сергієм Петровичем, який прочитав свої вірші про дім, біженців, війну та героїзм, мужність наших захисників на фронті. Поезія поета пройнята тривогою, переживанням, болем про важкі дні нашого сьогодення. Всі вірші прочитані з почуттям безмежної любові до нашої Батьківщини. Студенти затамувавши подих слухаюючи вірші Сергія Петровича. Сила слова в руках талановитого поета немає меж, це і захопило студентів і викладачів коледжу.
   Нехай буде мир на нашій землі, в нашій Україні, в кожному домі. Доповненням до заходу стала книжкова виставка: « Україна наш Дім».
564

Детальніше: Національний тиждень читання. Тиждень поезії

214

ДмитрикЩиро вітаю вас на сторінках сайту Відокремленого структурного підрозділу «Шепетівський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Діяльність коледжу протягом його більш як 70-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств, науковці й кваліфіковані виробничники, що складають еліту нації.

Історія коледжу є предметом гордості усіх, хто в ньому працює, навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, в освітньому процесі використовується сучасні інформаційні та комунікаційні технології. В закладі працює висококваліфікований викладацький склад, серед яких викладачі вищої категорії, викладачі-методисти, Відмінники аграрної освіти та науки.

Заклад  освіти намагається іти в ногу з часом, поповнювати ринок праці високоосвіченими фахівцями.

На цьому сайті ви можете погортати сторінки історії та дізнатись про те, чим живе навчальний заклад сьогодні, познайомитися із структурою та керівництвом закладу, умовами прийому на перший курс навчання, напрямками підготовки та спеціальностями, які готує коледж.

ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в цьому житті.

Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників коледжу буде стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника школи на високопрофесійного фахівця, творця своєї справи.

Запрошую вас до співпраці і оволодіння професією, тому що диплом коледжу – успішний старт вашої кар’єри!

 

З повагою

директор коледжу,

викладач вищої категорії,

викладач-методист Валентина ДМИТРИК

     Перед кожним з нас хоча б раз у житті поставало запитання: куди далі? На такому роздоріжжі опиняються і випускники цього року. Фах обрати не важко, а от потім на роботу влаштуватись – це на сьогодні велика проблема. Професію бухгалтера чи фінансиста багато хто вважає нудною та нецікавою, але, шановні читачі, чи зможе хоча б один з вас назвати підприємство чи господарство, де не працює бухгалтер? Звичайно, ні! Бухгалтер, фінансист – це нині престижно і актуально.

     При вступі  до навчального закладу багато абітурієнтів керуються міркуваннями реклами. А Шепетівському коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету реклама не потрібна, тому що він є одним із найстаріших навчальних закладів області та підготував понад 18 тисяч фахівців.

     Коледж є державним навчальним закладом та активно відгукується на потреби ринку праці. У 2013 році коледж ліцензував нову перспективну спеціальність – «Інформаційна діяльність підприємства» та у 2017 році здійснив перший випуск техніків-програмістів.

     На базі коледжу створено навчально-консультаційний пункт Подільського державного аграрно-технічного університету, де випускники мають можливість продовжити навчання  за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» за заочною формою навчання.

     Та головною перевагою є те, що велика кількість навчальних годин надається для проведення практичних занять. Студенти мають можливість на практиці спробувати себе у ролі бухгалтера, фінансиста, прграміста. Цю можливість коледжу надають такі відомі на всю область господарства, як «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я) ,  корпорація «Сварог Вест Груп» (м. Шепетівка), ТОВ ІВК «Рідний край» (с. Квітневе Білогірського району), Теофіпольська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» (с.Новоставці), а також Шепетівські філії таких банків, як ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк».

     Студенти навчаються на базі закінчених дев’яти та одинадцяти класів. Якість освіти у стократ вища від минулих часів. Викладачі  давно перейшли на викладання дисциплін за вимогами Болонського процесу, наблизивши його до європейського зразка.  На заняттях проводиться поєднання лекційних форм з практичними, коли теоретичний матеріал сприймається студентами в ході дискусії, дослідження, аналізу тощо.

     Помітну роль в організації дозвілля студентів відіграють художня самодіяльність та гуртки технічної творчості. Силами студентів створено команду КВК «Майстри сміху», літературно-мистецький гурт «Торба».

     Для працюючої молоді є можливість навчатись на заочній формі навчання. Єдиною відмінністю цієї форми навчання є те, що студенти менше часу (порівняно зі стаціонаром) проводять на навчальних заняттях, але так само беруть участь у проведенні загальноколеджних заходів, мають можливість реалізовувати свої таланти та здібності.

     Влітку 2017 року студенти коледжу вперше взяли участь у міжнародній програмі «Інтернообмін» та пройшли літню практику на чорноморських курортах Болгарії, а взимку – на гірськолижних курортах цієї країни з гідною оплатою праці.

У 2018 році перша група студентів коледжу відбуде на безкоштовне навчання до Центру Професійної Безперервної Освіти у м.Познань (Польща). За грантом Євросоюзу цей навчальний заклад здійснює підготовку фахівців з числа студентів Подільського державного аграрно-технічного університету, до структури якого входить і Шепетівський коледж. Після закінчення навчання студентам гарантується перше робоче місце у Євросоюзі та внесення їх до офіційної бази даних працівників Євросоюзу.

     Коледж пишається своїми випускниками, серед яких – депутати, урядовці, керівники різних рангів та очікує нових вступників. Працюючи на благо рідного краю, його місцевих громад, Шепетівський коледж гідно несе високе звання державного навчального закладу.

 

01

02

03

04

071 Облік і оподаткування

(Бухгалтерський облік)

 

галузь знань:   07 Управління та адміністрування

image002

термін навчання:

на базі неповної середньої освіти (після 9 класу) денна форма - 2 роки 10 місяців

на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) – 1 рік 10 місяців

кваліфікація:  бухгалтер

Характеристика спеціальності «Бухгалтерський облік»: підготовка фахівців за спеціальністю «Бухгалтерський облік» з предметною областю діяльності в галузях професійної наукової та технічної діяльності, права та бухгалтерського обліку, аудиту, консультування з питань оподаткування у відповідних підрозділах підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку може займати посади:

-  головний касир, завідувач каси;

- асистент бухгалтера-експерта;

- бухгалтер і касир-експерт; 

- податковий інспектор;

- інспектор з інвентаризації; ревізор;

- ревізор-інспектор податковий;

- інкасатор;

- касир (в банку, на підприємстві, організації, в установі);

- агент страховий.

 

Випускник за спеціальністю  Бухгалтерський облік має володіти знаннями та вміннями організації та методології ведення бухгалтерського обліку на підприємствах різних форм власності в ринкових умовах господарювання; правильно відображати господарські операції на рахунках бухгалтерського обліку, вносити записи до облікових регістрів, складати бухгалтерську звітність та використовувати її для контролю та аналізу господарської діяльності; сучасних методик економічного аналізу із застосуванням математичних і статистичних прийомів;комплексно оцінювати діяльність підприємств і організацій, виявляти внутрішні резерви раціонального використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів; організації контролю та ревізії в Україні, методики і техніки контрольно-ревізійної роботи на підприємствах різних форм власності; застосовувати знання з організації та функціонування податкової системи України у професійній діяльності для розрахунків і сплати податків і обов’язкових платежів юридичних та фізичних осіб.

 

Основні дисципліни, які забезпечують фахову підготовку:

image004·       - Бухгалтерський облік;

        - Фінансовий облік

        - Фінанси підприємства

·       - Податкова система;

·       - Гроші і кредит;

·       - Інформаційні системи і технології в обліку;

·       - Облік і звітність в бюджетних установах;

·       - Організація обліку на ПМБ;

·       - Економічний аналіз

        - Контроль і ревізія

        - Облік зовнішньоекономічної діяльності

 Повинен знати:

нормативні, методичні та інші інструктивні матеріали з організації та ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності; основи облікової політики, систему регістрів бухгалтерського обліку, порядок і способи реєстрації інформації, правила документообігу і технологію оброблення облікової інформації на підприємстві; систему і форми внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, звітності та контролю.

 

 

 


 

 

072 Фінанси, банківська справа та страхування

(Фінанси і кредит)

 

галузь знань:   07 Управління та адміністрування

 

image005термін навчання:

на базі неповної середньої освіти (після 9 класу) денна форма - 2 роки 10 місяців

на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) – 1 рік 10 місяців

кваліфікація: молодший спеціаліст з фінансів і кредиту

     Спеціаліст здійснює фінансовий і банківський контроль за обігом грошових коштів, забезпеченням фінансової стабільності підприємства. Аналізує стан фінансової і господарської діяльності підприємства. Бере участь у розробці інвестиційних програм, визначенні напрямів витрачання коштів, забезпеченні поточного фінансування. Здійснює взаємодію з різними структурами фінансового ринку по всіляких аспектах фінансової, кредитної і податкової діяльності.

Місцем професійної діяльності фінансиста можуть бути державні органи; банки, біржі, фінансові компанії, інвестиційні фонди, економічні і фінансові служби підприємств і організацій.

Специфіка діяльності фінансиста визначається конкретними умовами робочого місця, також можуть бути різні варіації, але основні професійні напрями і цілі такі:

1. Фінансово-кредитна: розробка і використання різних систем обліку і витрат для оцінки витрат і доходів; складання фінансових кошторисів, розробка кредитних операцій і контроль за ними; планування фінансів; надання рекомендацій з операцій по нерухомості (продаж, покупка, злиття фірм).

2. Податково-бюджетна: розрахунок податків, їх нарахування (контроль за кількістю) і відрахування; планування бюджету.

3. Інвестиційна: інвестиції реалізуються шляхом кредитування, прямих витрат грошових коштів і покупки цінних паперів.

4. Нормативно-методична: розробка і впровадження систем фінансової і статистичної звітності; складання фінансових звітів.

5. Страхова: робота зі страховими документами.

6. Зовнішньо-економічна: економіка і організація виробництва (робота в умовах постійної змінної економічної кон’юнктури). 

Основні дисципліни, які забезпечують фахову підготовку:

·       - Бухгалтерський облік у комерційних банках;

image007        - Банківські операції

        - Фінанси підприємства

·       - Податкова система;

·       - Гроші і кредит;

·       - Інформаційні системи і технології у кредитно-фінансових установах;

·       - Страхування;

·       - Казначейська справа;

·       - Бюджетна система;

Обов’язки фінансиста:

   - надавати висновки з аналізу фінансових документів,

   - проводити операції з нерухомістю і цінними паперами,

   - складати фінансові кошториси і звіти,

   - займатися біржовими операціями, оподаткуванням.

 Працюючи як на державному, так і приватному підприємстві, фінансист несе матеріальну – за збереження грошей і коштовних паперів і моральну відповідальність – за дотримання законності.

 

 

 


 

 

076  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

(Інформаційна діяльність підприємства)

галузь знань:   07 Управління та адміністрування

 

image008термін навчання:

на базі неповної середньої освіти (після 9 класу) денна форма - 2 роки 10 місяців

кваліфікація: молодший спеціаліст  з   інформаційної   діяльності

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Інформаційна діяльність підприємства) - відповідь на вимогу часу, нагальна потреба інформаційного суспільства. Випускники цієї спеціаль­ності можуть опрацьовувати внутрішню та зовнішню інформацію, що використовується для управ­ління підприємствами, вивчати структури та етапи побудови інформаційних систем і технологій на підприємствах, аналізувати закони, принципи управління соціально-економічними системами.

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Інформаційна діяльність підприємства) під час навчання отримують
      ЗНАННЯ:
      * з аналізу, планування та організації підприємницької та торгівельної діяльності;
      * електронного документообігу;
      * з основ програмування;
      * щодо захисту інформації та нормативних документів у цій сфері;
      * з основ бухгалтерського обліку;
      * щодо особливості організації та функціонування ІТ-підрозділу на підприємстві;
      * електронної комерції та особливостей ведення бізнесу в Internet;
      ВМІННЯ:
      * працювати з інформацією: збір, обробка, аналіз;
      * складати бізнес-план підприємства;
Картинки по запросу бізнес
      * створювати та проводити презентації бізнес-проектів, ідей, програмних продуктів;
      * працювати з інформаційними системами та різним програмним забезпеченням;
      * досліджувати та аналізувати діяльність підприємства;
      * працювати з трудовими ресурсами та кадровою документацією;
      * висувати пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності підприємства;
      * працювати з документами в системах електронного документообігу;
      * створювати та обслуговувати сайти.

Основні дисципліни, які забезпечують фахову підготовку:

·          · Планування та організація виробничої діяльності підприємства;
      · Інформаційний бізнес;
      · Інформаційна діяльність підприємства;
      · Електронна комерція;
      · Інформаційні системи і технології на підприємстві;
      · Офісні системи і електронний документообіг;
      · Інтернет-технології в інформаційній діяльності;
      · Захист інформації на підприємстві;
      · Основи алгоритмізації та програмування;
      · Нормативна база інформаційної діяльності підприємства.

image009

                                 Випускники можуть обіймати посади:

      * управляючого торгівельним підприємством;
      * приватного підприємця;
      * менеджера з продажів та Інтернет-продажів;
      * торгового агента;
      * фахівця з інформаційних технологій;
      * організатора діловодства;
      * мерчандайзера;
      * фахівця з ефективності підприємства;
      * антикризового менеджера;
      * державного службовця в органах, що здійснюють регулювання та контроль у сфері підприємництва та торгівлі;
      * радника з торгово-економічних питань;
      * спеціаліста з прийому та обліку товарів тощо.
      Після закінчення коледжу випускники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Інформаційна діяльність підприємства)  можуть продовжити навчання за скороченим терміном  в університетах:
               - Хмельницькому національному університеті
               - Подільському державному аграрно-технічному університеті
               - Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди        
               - Національному університеті “Львівська політехніка”
               - Рівненському державному гуманітарному університеті
               - Національному університеті водного господарства та природокористування 
     

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес