Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

  Тринадцятого грудня по всій Україні святкується Андріїв день, тобто Андріївські вечорниці. Цей день відомий ще з давніх-давен і має своє особливе значення - дівчата проводять містичні обряди, гадають на майбутніх чоловіків і життя з ними. Старі звичаї, які глибоко поважали наші бабусі і прабабусі, в наш час вже не настільки поширені, але, все ж, навіть молодь пам'ятає їх і намагається вшанувати різними способами. Наприклад, сьогодні в Шепетівському Будинку культури пройшов цікавий захід, присвячений Андріївським вечорницям, який організували талановиті студенти медичного училища. Він ближче познайомив нас із нашою культурою та українськими традиціями на наочному прикладі.

  Вишукані костюми студентів дивували гарною українською вишиванкою в поєднанні із яскравими спідницями. Також на святі звучали українські народні пісні, які були виконані з душею і повагою до України, показали нам мелодійність і життєрадісність нашого народу. А ще були розіграні цікаві сценки з життя наших предків.

   Народна культурна спадщина України є дуже великою, і саме такі заходи розкривають красу та особливість нашого народу, який у всьому світі визнають та поважають.
   Захід було проведено на високому рівні, хоча акторами були звичайні студенти, які гарно підібрали композицію фону та конкурси. Дякуємо їм за чудовий виступ!

EhQF7qflP0Y

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Оголошення

Вартість документа 

про вищу освіту державного 

зразка, який видається 

Шепетівським коледжем

ПДАТУ становить 34 гривні.

 

(Постанова Кабінету Міністрів 

України від 31 березня 

2015 р. № 193 "Про 

документи про вищу

освіту (наукові ступені) 

державного зразка"; 

лист МОН України від 

18 травня 2015 року 

№ 1/9-247 – 

«Гранична вартість 

виготовлення 

документа про вищу освіту 

державного зразка не 

повинна перевищувати двох

неоподатковуваних 

мінімумів доходів 

громадян (34 гривні)»).

Годинник