1

    Черговий випуск слухачів курсів за програмою "Основи роботи з програмою бухгалтерського обліку 1С: Підприємство" відбувся у Шепетівському коледжі ПДАТУ.
  Навчання проводилось за ліцензією Подільського державного аграрно- технічного університету на базі навчально- наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації.
   Досвідчені викладачі коледжу Мельник Л.С. та Крижанівська О.Д. мали змогу передати всі тонкощі практичної роботи з комп'ютерною технікою та її застосування в обліковій роботі, що є досить актуальним і необхідним в умовах сьогодення.
3

Детальніше: Черговий випуск слухачів курсів

    В рамках проведення благодійної акції до Дня Святого Миколая студенти Шепетівського фахового коледжу ПДАТУ адресно доставили подарунки дітям з малозабезпечених сімей: сім'я Ващук,де нас зустріли прекрасні дітки 7-річні Кіра та Кирило,та 11- річна Анічка; сім'я Табачкових 4- річні Матвійко та Данилко.
    Діти із задоволенням,а батьки із вдячністю розглядали подарунки.
    Добро починається з нас!
7

Детальніше: Добро починається з нас!

    17 грудня запам'ятається студентам групи Б-21 як цікава, творча, поетична і смачна подія з ароматом кави.
    "Модна, сучасна, українська: література на різний колір і смак" - саме над цією темою працювали група та викладач Тетеря О.Л. на занятті української літератури.
    За гарячими філіжанками кави та чаю учасники зустрічі смакували яскравими епічними дебютами, обговорювали їх проблематику, складали фанфіки. Кожен презентував новинку сучасної літератури, мав змогу висловитись та подискутувати.
Студенти змогли переконатись, що література - це не просто книги. Це ритуал, спосіб проведення часу, атмосфера, розмови, цікаві історії.
     Сподіваємося, що післясмак зустрічі ще довго бентежитиме нас - хочеться ще...
1

Детальніше: Літературна кав'ярня

    Наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти - свято Святителя Миколая Чудотворця. Святий Миколай вважається покровителем моряків, торговців, лучників, дітей та студентів. До цього свята всі діти сподіваються отримати подарунки. Напередодні вони пишуть листи до Миколая зі своїми побажаннями і проханнями.
     У цей нелегкий для України час ми повинні як ніколи бути згуртованими і підтримувати один одного… Насамперед, наших дітей - майбутнє України.
    Цього року студенти та викладачі Шепетівського фахового коледжу ПДАТУ вирішили стати помічниками Святого Миколая, подарувавши дітям з малозабезпечених сімей канцтовари, розвиваючі ігри, книжки, розмальовки, іграшки.
    Отже, разом долучившись до акції добра й милосердя, спробуймо подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримаймо їхню віру в добро та казку, зібравши подарунки та найнеобхідніше.
1

Детальніше: Акція добра і милосердя

Банківські реквізити

bank

ЗНО - 2021

zno2021

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес

Годинник