У наш час людство переживає надзвичайно важливий, критичний період своєї історії - період загрозливого існування цивілізації і зростання великої кількості негативних факторів: деградація природи і людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб і голоду, поширення агресивності і злочинності, зростання до критичного рівня конфлікту між біосферою і техносферою. Питання взаємовідносин між людиною і довкіллям не втрачає актуальності і в наш час.

     На базі Шепетівської районної бібліотеки 22 березня 2017 року було проведено відкриту виховну годину "Земля у нас одна", яку з працівниками бібліотеки провела куратор групи студентів спеціальності "Бухгалтерський облік" Клімчук В.Б.

 

   У виховній годині брали участь студенти спеціальностей "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" під керівництвом кураторів Крижанівської О.Д., Швець Н.В., Телятник А.В.

   При проведенні екологічної вікторини активністю відзначились студенти групи Б-21: Герасимчук Катерина, Масник Альона, Павлюк Діана і Палій Уляна; студенти групи Б-11: Возна Лілія, Данилюк Ірина, Козачук Карина, Томашкевич Софія; група Ф-11: Тетерська Людмила і Петрук Богдана; група ІДП-11: Косарик Владислав.

  Сценарій виховного заходу підготовлено за участю працівника бібліотеки Перькової Ніни Яківни. Підготовку до екологічної вікторини провела викладач хімії і екології коледжу Клімчук В.Б.

IMG 3072

IMG 3068

IMG 3062

IMG 3051

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес