ДмитрикЩиро вітаю вас на сторінках сайту Відокремленого структурного підрозділу «Шепетівський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Діяльність коледжу протягом його більш як 70-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств, науковці й кваліфіковані виробничники, що складають еліту нації.

Історія коледжу є предметом гордості усіх, хто в ньому працює, навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, в освітньому процесі використовується сучасні інформаційні та комунікаційні технології. В закладі працює висококваліфікований викладацький склад, серед яких викладачі вищої категорії, викладачі-методисти, Відмінники аграрної освіти та науки.

Заклад  освіти намагається іти в ногу з часом, поповнювати ринок праці високоосвіченими фахівцями.

На цьому сайті ви можете погортати сторінки історії та дізнатись про те, чим живе навчальний заклад сьогодні, познайомитися із структурою та керівництвом закладу, умовами прийому на перший курс навчання, напрямками підготовки та спеціальностями, які готує коледж.

ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в цьому житті.

Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників коледжу буде стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника школи на високопрофесійного фахівця, творця своєї справи.

Запрошую вас до співпраці і оволодіння професією, тому що диплом коледжу – успішний старт вашої кар’єри!

 

З повагою

директор коледжу,

викладач вищої категорії,

викладач-методист Валентина ДМИТРИК

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Узнай свой IP адрес