Шановні відвідувачі!

    Дмитрик

     Щиро вітаю Вас на сторінках сайту Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

     Діяльність коледжу протягом його більш як 70-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

    Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств, науковці й кваліфіковані виробничники, що складають еліту нації.

     Історія коледжу є предметом гордості усіх, хто в ньому працює, навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє.

     Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, у навчальному процесі використовується сучасні інформаційні та комунікаційні технології. В закладі працює висококваліфікований викладацький склад, серед них викладачі вищої категорії, викладачі-методисти, Відмінники аграрної освіти та науки.

   Наш навчальний заклад намагається іти в ногу з часом, поповнювати ринок праці грамотними фахівцями.

     На цьому сайті Ви можете погортати сторінки історії та дізнатись про те, чим живе навчальний заклад сьогодні, познайомитися із структурою та керівництвом закладу, умовами прийому на перший курс навчання, напрямками підготовки та спеціальностями, які готує коледж.

    Шепетівський коледж ПДАТУ запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в цьому житті.

    Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого коледжу буде стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника школи на високопрофесійного фахівця, творця своєї справи.

     Запрошую Вас до співпраці і оволодіння професією, тому що диплом коледжу – успішний старт вашої кар’єри!

 

     З повагою

     директор коледжу,

     викладач вищої категорії,

     викладач-методист                В.В.Дмитрик

Звіт директора

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Узнай свой IP адрес