Здобувачі другого курсу навчання коледжу спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 19 квітня працювали в online-режимі на платформі Google Meet на занятті з дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці».
   Тема, яка розглядалася на занятті, є актуальною із урахуванням стану сьогодення, в якому перебуває наша держава – «Менеджмент безпеки. Управління силами та засобами об’єктів господарювання під час надзвичайних ситуацій». Під час бесіди студентами було установлено причино-наслідкові зв’язки виникнення НС і шляхи їх вирішення, обговорено види надзвичайних ситуацій та особливості надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального і воєнного характеру.
   На занятті було розглянуто фази методології дослідження ризику, шкала аварій.
   Також студенти відзначили рівні надзвичайних ситуацій залежно від обсягів заподіяних надзвичайною ситуацією наслідків, обсягів технічних і матеріальних ресурсів, необхідних для їх ліквідації: державний, регіональний, місцевий, об'єктовий.
   За сприяння адміністрації закладу на заняття був запрошений спеціаліст Шепетівського районного управління ДСНС України у Хмельницькій області Терещук Владислав Віталійович, який ознайомив студентів з правилами поводження, захисту та самозахисту за умови виникнення пожеж, евакуації при сигналі «повітряна тривога», зауважив про значення уміння надавати постраждалим долікарської допомоги.
11
12
13
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес