Сьогодні ми як ніколи раніше розуміємо, наскільки мінливе та нестабільне сьогодення. В житті завжди відбуваються зміни, що можуть бути як позитивними, так і негативними. Та чи торкнуться нас ці зміни - буде залежати тільки від нас самих, від нашої реакції та поведінки. Тому, важливо бути готовим до непередбачуваних обставин та вміти адаптуватись до нових умов, а для цього ми маємо бути озброєними необхідними знаннями та навичками. Саме з такою метою освітянами Шепетівської МТГ було створено та активовано ОСВІТНІЙ ХАБ, який дає можливість усім небайдужим змінити своє життя, навчитись чомусь новому, цікавому, захоплюючому.
   Педагогічні працівники ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» активно долучились до участі у роботі ОСВІТНЬОГО ХАБу надаючи консультації з профорієнтаційного блоку для учнів та їх батьків як місцевих жителів так і внутрішньопереміщених осіб за матеріалами всеукраїнського проєкту профорієнтації та побудови кар’єри за такими напрямами:
  Створення бізнес-проекту (започаткування власної справи) – куратор Ольга СЛАВЕЦЬКА;
    Основи бухгалтерського обліку – куратор Любов МЕЛЬНИК;
    Оператор комп’ютерного набору – куратор Олена КРИЖАНІВСЬКА.
  Куратори освітніх напрямків впевнені, що слухачі зможуть отримати омріяну роботу, чи змінити свою професію, стати світчером та отримати нову високооплачувану перспективну спеціальність, у них з’явиться можливість працювати віддалено, без прив’язки до постійного місця знаходження, перебуваючи в різних куточках світу.
    ОСВІТНІЙ ХАБ Шепетівської МТГ запрошує разом починати жити в наших реаліях, починати продовжувати розвиватися чи освоювати нові професії.
  Знання, отримані під час навчання в навчальному центрі, допоможуть краще реагувати на виклики завтрашнього дня.
   Отримання нової професії це завжди складно, але коли як не зараз?!
33
34
35
36
38
39
40

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес