7 червня 2022 року у стінах ВСП «Шепетівський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбувся кваліфікаційний іспит, який складали здобувачі освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і оподаткування». За результатами цього іспиту 21-му випускнику присвоєно освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр».
Випускна група «заочників» 2022 року дещо особлива. Це одна із найчисельніших навчальних груп, що випускалися за останні 5 років. Група – різновікова, здебільшого це люди віком від 30 років, котрі мають дипломи за іншими спеціальностями, проте за різних життєвих обставин вони виявили бажання здобути іншу професію – бухгалтера. Та не зважаючи на заочну форму здобуття освіти, навчання було незвичним. Спочатку карантинні обмеження через поширення COVID-19 внесли свої корективи у проведення звичних сесій, а згодом через повномасштабне вторгнення рф на територію нашої країни - навчання в аудиторіях коледжу стало зовсім неможливим. Майже усі два роки навчання група здобувала освіту в онлайн-форматі.
Куратором навчальної групи у 2020 році стала Наталія Іванівна Столярчук, яка вміло організувала дорослих людей, націлила на навчання та допомогла отримати гарний результат у підсумку.
За результатами кваліфікаційного іспиту маємо випускників, які вибороли право на отримання диплому фахового молодшого бакалавру з відзнакою, їх троє. 80% здобувачів освіти склали іспит на оцінку «добре». Це свідчить про наполегливу плідну працю здобувачів освіти із викладачами коледжу.
За словами випускників коледж дає гарний фундамент знань, котрі вони обов’язково використають у правильному напрямку. Чимало з них планують навчатися для здобуття повної вищої освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування», інші ж приступають до роботи за здобутою спеціальністю.
«Ми – випускники заочної форми навчання 2021-2022 навчального року висловлюємо щирі слова подяки куратору нашої групи Наталії Іванівні Столярчук, заступнику директора з навчальної роботи Людмилі Андріївні Осадчук, директору коледжу Валентині Володимирівні Дмитрик та всьому педагогічному колективу за знання, котрі ви посіяли в нас, за вашу професійність, мудрість, за допомогу і розуміння у такий складний час для нашої держави.
Бажаємо коледжу процвітання, педагогічному колективу – здоров’я, невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів» - такими були слова вдячності та побажань, які виголосила староста групи студентів-заочників Ірина Добровольська.
Все буде Україна!
43
44
45
46
47
48
49

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес