Давні філософи сказали: «Не здивувати-не навчити».
  В освітньому процесі основною організаційною формою передавання знань, вмінь, навичок є нетрадиційне заняття. Ця форма навчання дозволяє здобувачам освіти засвоїти знання з певної дисципліни, сприяє формуванню пізнавального інтересу, розвиває вміння застосовувати їх у процесі вивчення інших дисциплін. За допомогою нестандартних занять викладач знаходить ключик до кожного студента.
    Саме таке нетрадиційне заняття – інтелектуально-розважальна гра «Все про гроші» було проведено викладачем Чумак Н.В. зі студентами групи Ф-21 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та групи ІДП-21 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з дисципліни «Політична економія» по темі: «Товар і гроші».
     Було проведено конкурси «Фінансова вікторина», «Гроші люблять рахунок», аукціон «Кіт у мішку» та ін.
   Студенти дуже люблять нестандартні заняття, це приносить їм радість, створює позитивну атмосферу на занятті, гарні оцінки, студент бачить результат своєї праці і це приносить йому задоволення. Навіть студенти, які мають нижчий бал, включаються в роботу і в межах своїх розумових здібностей дають вірні відповіді та результативно сприймають навчальний матеріал.
      Заняття пройшло успішно, в доброзичливій атмосфері.
136
137
139
140
 
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес