Сьогодні 9 листопада – День української писемності та мови, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті.
  Мова, душа нації, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.
    Вітаємо усіх з цим святом, і бажаємо Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну, не лише політично, а й духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.
   Працівниками бібліотеки коледжу підготовлено тематичну виставку «Звучи, рідна мово». Експозицію розташовано в читальній залі бібліотеки, абонемент навчальної літератури.
     Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати виставку.
    Нагадуємо, що традиційно у День української писемності та мови – 9 листопада відбудеться Всеукраїнський радіодиктант, який розпочнеться об 11:00.
   Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
153
154
155
156
157
158
159
160

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес