Хоча День української писемності та мови є традиційним, проте невгамовні і креативні викладачі не бажають бачити його звичним і шаблонним. Тому цьогоріч на свято до коледжу завітала «справжній мовний ревізор», роль якої майстерно зіграла талановита учениця I курсу Софія Пастернак. Протягом усього заходу ведучі тримали інтригу, що ж скаже «вимоглива пані» про наш заклад?
   Розпочалася ревізія «Настроєвою хвилькою», де студенти відповідали на запитання за допомогою вподобайок. А рубрика “Рекламні курйози” не викликала труднощів у команди знайти і виправити помилки у зображеннях-анонсах. Із захопленням молодь слухала “Реп про мову” та співала “Реп про наголоси”, написала “Словниковий диктант у картинках”.
   Коледж – це маленький світ, цікавий, складний, вражаючий, в якому є місце для успіхів, маленьких трагедій і гумору, і саме це побачила наша «гостя». Справжня схвальна табличка від «ревізора» нагадуватиме нам, яким же хочуть бачити заклад наші студенти. Тож прагнемо цього і нехай наступного року буде безліч приводів для гордості!
 161
162
163
164
165

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес