Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії - збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність. І в цьому протистоянні ми маємо першу історичну перемогу - згуртовану націю, яка готова боротися за власні національні та політичні права.
   У ці години випробувань український народ шанується у всьому світі насамперед за мужність, незламність і патріотизм. Але так само і за мудрість, що цінується віками. У міжнародному визнанні мудрості нашого народу величезною є заслуга Григорія Сковороди, який силою слова перетнув всі кордони і зробив найголовніше - високо підніс велич людського духу. Тож для кожного з нас, є надважливими настанови великого філософа.
З грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди - видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.
  До національного святкування ювілею видатного філософа долучились і студенти ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет». Проведено навчально-виховні заходи: «Нас екзаменує Сковорода» до яких долучились студенти і викладачі коледжу (відповідальний - викладач історії України В.В.Фесянов). Студенти ознайомились з мудрими думками, висловами, цитатами і афоризмами Г. Сковороди, презентацією: «Цікаві факти про Г. Сковороди та його мудрі поради», брали участь в анкетуванні - роздумі: «Пізнай себе».
    Український Сократ залишив нащадкам феноменальну духовно- педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави.
    Ми маємо згадувати Сковороду не від дати до дати, а йти за його порадами. Треба читати й перечитувати філософа, тоді кожний знайде у творах щось для себе, чим керуватиметься все життя.
167
168
169
170
 
 
 

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес