Одним із завдань оновлення сучасної національної освіти є цілеспрямоване формування інтелектуального потенціалу нації. Саме інтелект повинен стати дієвим чинником державо-, культуро- і людинотворення, як того потребує сучасна модель цивілізаційного поступу людства. З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та природних обдарувань щороку в ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» проводяться олімпіади з базових предметів. Наразі змагання проводились з чотирьох загальноосвітніх предметів: історія України (викладач В.В.Фесянов), українська мова і література (викладач О.Л.Тетеря), іноземна мова (викладач О.О.Кормилецька) та математики (викладач К.С.Подлєсна).
    Олімпіада - це вид змагання, що стимулює потяг окремих студентів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до предмета, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково- популярною літературою.
    Предметні олімпіади не порушують хід загальноосвітнього процесу, вони є додатковим полем вияву для природно обдарованих та індивідуально зацікавлених студентів.
    Найбільш суттєвий внесок у підготовку й проведення олімпіадних змагань вносить викладач - компетентний помічник і консультант, організатор колективної чи самостійної пізнавальної діяльності, який безпосередньо працює з студентами, організовує і проводить перший тур олімпіади, готує своїх студентів до наступних етапів.
171
172
173
174
175
176
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес