Для забезпечення окремих елементів сучасного формату здобуття освіти за дуальною формою навчання студенти коледжу на запрошення керівника Шепетівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентини Ординської завітали до установи. Було проведено практичне навчальне заняття з дисципліни "Податкова система" для здобувачів 3 курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування". Фахівці податкової інспекції на місцях ознайомили студентів із особливостями роботи кожного відділу, а саме: реєстрація платників податків, особливості використання та робота електронного кабінету платників податків, формування податкової звітності та опрацювання її, ведення реєстру платників податків, особливості проведення податкових перевірок та оформлення їх результатів. Студенти мали прекрасну можливість органічно переключитись на різні види професійної діяльності спеціалістів-податківців у стінах інспекції.
   Цікавою була також бесіда з керівником податкової інспекції Валентиною Миколаївною, випускницею коледжу 1987 року, яка дала гостям не тільки професійні настанови, а й по-материнськи побажала кожному здійснення планів і задумів та світлого мирного майбутнього.
    Щиро вдячні за прекрасну організацію та професійну допомогу у фаховій підготовці майбутніх фахівців усьому колективу Шепетівської податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області та особисто керівнику Ординській Валентині Миколаївні.
254
255
256
257
258
259
260
261
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес