Навчальна практика з дисципліни «Фінансовий облік» у підготовці студентів коледжу за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» є практикою професійного спрямування, а саме – основою уявлення про майбутню професію, вивчення професійних функцій майбутніх облікових фахівців.
   Шість тижнів студенти групи Б-31 під керівництвом викладача Столярчук Наталії Іванівни проходили навчальну практику з дисципліни «Фінансовий облік».
  Одним із ефективних засобів розвитку мислення студентів і вироблення у них навиків самостійного прийняття рішень є організація навчальної практики з фінансового обліку у вигляді тренінгу. Тренінг навчальної практики вважається найбільш трудомісткою, але одночасно і ефективною формою роботи з дисципліни «Фінансовий облік», якиймаксимально наближає студентів до практичної діяльності бухгалтера.
   Адже в основу проведення тренінгу навчальної практики з фінансового обліку покладено ситуацію, яка імітує виробничо-підприємницьку ситуацію підприємства, від аналізу заповнення первинних документів по окремихопераціях підприємства, до моментузаповненням бухгалтерських регістрів і форм фінансової звітності того ж підприємства. Тренінг з навчальної практики з фінансового обліку проходив у кілька етапів. На першому етапі студенти отримали вихідні дані, за якими ознайомилися з підприємством, початкові залишки господарських засобів та джерел їх утворення, господарські операції за певний період діяльності підприємства. Другий етап складається з комплексу практичних завдань, виконання яких дозволилостудентам засвоїти методику й техніку організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, який передбачає відображення господарських операцій у журналі реєстрації господарських операцій, в регістрах журнально-ордерної форми ведення обліку, складання головної книги та обігового балансу підприємства.
      Під час відпочинку студентів від розумової праці куратором групи, яка одночасно і є викладачем фінансового обліку Столярчук Н.І. зі студентами було пройдено психологічні тести, студенти грали в шахи, складали кубик - Рубіка змагаючись за першість.
        Завершальним етапом роботи був захист матеріалів практики.
     Тренінг навчальної практики з фінансового обліку дає можливість студентам проявити свої теоретичні знання для вирішення практичних завдань, опануватиспособи обробки інформації про діяльність підприємства, навчитисячітко розуміти зміст облікових процедур, вільно володіти технікою подвійного запису при відображенні змісту операцій у регістрах обліку, мати можливість максимально наблизитися до реальної діяльності підприємства та поєднати теорію з практикою.
364
365
366
367
369
370
371
372
373
374
 

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес