31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Міжнародний день відмови від паління. Він був встановлений в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – добитися, щоб в XXI столітті проблема куріння тютюну зникла. ВОЗ цією акцією застерігає населення планети від згубної звички – однієї з найбільш поширеніших епідемій за всю історію існування людства – никотиноманії, що стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією.
     День боротьби з тютюнопалінням – це привід ще раз задуматись, що для кожного з нас важливіше, здоров’я чи сумнівне задоволення. І якщо у когось із людей, що курять десь глибоко дозріло бажання розпрощатись із тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?!
    З нагоди цієї події в читальній залі бібліотеки коледжу експоновано виставку – інсталяцію «Здоров'я найцінніший скарб людини».
    Усі представлені матеріали інформують про природу та клініку наслідків тютюнопаління, а також формують відповідальне ставлення не лише до себе, а й до нащадків. Вони спонукають відвідувачів подумати над життєвими пріоритетами, розуміючи, що активне або пасивне паління сьогодні – це зниження пізнавальної активності, погіршення здоров’я, порушення репродуктивної функції завтра.
    «Тютюн завдає шкоди тілу, руйнує розум, отупляє цілі нації», – ці слова Оноре де Бальзака доволі точно розкривають суть цієї проблеми.
 

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес