Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят, запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дитини та спрямоване на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.
   На жаль, вже другий рік поспіль в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Від початку широкомасштабного вторгнення маленькі українці, які рятуються від насильства, наражаються на значний ризик бути розлученими з сім'єю, зазнати насилля, жорстокого поводження, сексуальної експлуатації та торгівлі людьми. Більшість із них пережили надзвичайно травматичні події.
     Внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні станом на 1 червня 2023 року постраждали більше ніж 1472 дитини. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
   Сотні тисяч українських родин були вимушені залишили свої домівки та стати біженцями в Україні й за кордоном. Тисячі дітей втратили батьків, свій дім, можливість навчатися, гратися та просто мати щасливе дитинство.
   Українські діти – це скарб сьогодення і майбутнє українського народу. Вони ті, хто переповідатимуть нашим нащадкам і усьому світові нашу сучасну історію, свідками якої вони були. Вони ті, хто пожинатиме плоди тих дій, які ми чинимо сьогодні. А тому ми просто зобов’язані перемогти ворога, аби українські діти мали майбутнє. Сьогодні українці захищають не лише Батьківщину, рідну землю, близьких людей, вони виборюють також право своїм дітям мати власне майбутнє.
383
384
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес