Упродовж трьох днів у ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «ПДУ» відбувалися навчально-польові збори. Відтак ми не зупиняємося й продовжуємо робити важливі речі, які є цікавими для наших здобувачів освіти: необхідними в умовах поточних викликів та відповідають вимогам сучасних освітніх стандартів, зокрема запровадження інноваційних підходів у вивченні предмета «Захист України».
    Заходи набувають реалізації в рамках навчально-польових зборів, спрямованих на військову та домедичну підготовку в умовах війни, а також патріотичне виховання.
    У співпраці з фахівцями товариства Червоного Хреста проведено комплекс занять з домедичної підготовки. На спеціальних манекенах студенти вчилися робити серцево-легеневу реанімацію, непрямий масаж серця, штучне дихання, зупиняти кровотечі накладенням турнікета та надавати першу домедичну допомогу при опіках та обмороженнях.
     Завершальним етапом навчально-польових зборів був марш-кидок та приготування козацького куліша.
   Допомогу у забезпеченні необхідного рівня НПЗ надала Шепетівська спілка ветеранів Афганістану, завдяки якій учасники зборів отримали змогу виконати стрільби з автомата Калашнікова холостими набоями. Приватний підприємець Веселкова Г.П. надала продукти для приготування козацького куліша.
     Отож, наші студенти-учасники поділилися власними враженнями щодо проведених навчально-польових зборів.
      «Навчально-польові збори – це своєрідний іспит на вправність та мужність молоді. Найцікавішим був третій день НПЗ, коли ми разом із викладачами ходили до ставку на природу. Дорога була довгою, але водночас цікавою. Там нас очікувала смачна каша – куліш.
     Загальне враження чудове. Адже ми дізналися багато цікавого та нового, випробували себе на витривалість. Навчання в польових умовах загартувало нас і дало можливість відчути атмосферу військового життя та активно брати участь у заняттях», - студентка 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Дар’я П’яскорська.
     «Навчально-польові збори — це нові знання та навички, засвоєні у незвичних умовах, які неодмінно дадуть хороший результат. Ми отримали унікальну можливість від Червоного Хреста спробувати надавати домедичну допомогу.
     Збори були також найкращим відпочинком групою, ми з багатьма зблизилися, здружилися. Найбільше мені сподобалася стрільба та куліш. Куліш був дуже смачний, гарячий та ситний.
     На мою думку, варто робити ще більше таких зборів, і не тільки на першому курсі», - студент 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шеремета Іван.
     Виховуємо захисників та патріотів!
     Слава Україні!
385
386
388
387
389
390
391
392
393
395
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес