У ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» практична підготовка є цілісним процесом, який передбачає безперервність отримання необхідного обсягу практичних умінь і навиків та формування професійних компетентностей здобувачами освіти відповідно до освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр».
     Практична підготовка здійснюється відповідно до Положення про практичну підготовку здобувачів освіти.
  Заключним акордом практичного навчання є виробнича (професійна) практика.
   Завданням виробничої практики є закріплення набутих теоретичних знань професійними вміннями і навиками, необхідними для прийняття самостійних рішень; оволодіння здобувачами освіти вміннями організаційної роботи; ознайомлення з економікою конкретного суб’єкта господарювання; виховання потреби систематичного поповнення знань та їх творчого застосування в практичній діяльності; оволодіння професійним досвідом та готовністю майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності.
   Результати практичних досліджень здобувачів освіти узагальнюють у звіті про проходження практики.
    Крім звіту про проходження практики здобувачі освіти мають індивідуальні завдання згідно навчального плану – це курсова робота.
    Звіт з практики та курсова робота захищається здобувачами освіти при комісії. Тут акцент, крім аналізу результатів, робиться на ті висновки й пропозиції, які слід реалізувати в майбутньому з метою вдосконалення організації виробничої практики.
     22 червня 2023р. відбувся захист курсових та звітів з практики здобувачами освіти.
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес