•       Грамотність ― це завжди тренд, грамотним бути завжди модно!
   Під таким гаслом відзначили Міжнародний день грамотності у коледжі. Головна мета Дня – донести до кожного здобувача освіти важливість освіченості та грамотності особистості й суспільства в цілому.
    Що для нинішньої людини означає грамотність? Чи можна бути успішним, не досягнувши певного рівня освіченості? Чи варто дотримуватися правил синтаксису та пунктуації в Інтернет-мережі? Та як незнання рідної мови ставить у незручне становище навіть президентів? Відповіді на ці та інші запитання ми намагалися знайти під час цікавих й змістовних інформаційних хвилин. А переглянувши яскраву виставку-фотоколаж, презентовану студентами коледжу на чолі з викладачем української мови та літератури Оксаною ТЕТЕРЕЮ дійшли до відрадного висновку, що суспільству потрібні грамотні люди, адже рівень грамотності визначає рівень свідомості.
    Підвищення якості освіти в умовах війни – гарантія майбутніх перемог.
   Освіченість, грамотність, мудрість - наша європейська лінія оборони.
  Будьмо спраглими до знань, зростаймо інтелектуально, збагачуймось читанням, спілкуймося українською, захищаймо своє; пам’ятаймо, що бути грамотним – це життєва необхідність, можливість почувати себе частиною цивілізованого світу!
      Освічена українська нація переможе!
445
446
447
448
449
450

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес