Економічне виховання в сучасний період - актуальна проблема як для дітей, так і для дорослих. Для відбудови економіки держави, для грамотного вирішення великих і малих економічних завдань треба серйозно займатись економічним вихованням підростаючого покоління. Тому завдання педагога не тільки дати якийсь обсяг економічних знань, але, що дуже важливо, навчити правильно цими знаннями розпоряджатися,тобто виховувати економіста.
   11 та 12 жовтня у ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» до Дня економіста в Україні викладачем циклової комісії економіко-інформаційних дисциплін Наталією Чумак проведено нестандартні заняття з дисциплін «Політична економія» та «Географія» для студентів І та ІІ курсів.
    Працюючи над проблемою: «Застосування інноваційних форм і методів навчання при вивченні дисциплін економічного циклу», викладач систематично реалізує на практиці різноматнітні методи навчання.
   Метою заняття з дисципліни «Політекономія» у студентів гр.ІДП-21, Ф-21 по темі «Товар і гроші» було повторення та закріплення знань студентів, розвиток інтересу до економічних понять, навички роботи в групі, виховання почуття колективізму. Заняття було проведено у формі гри, з використанням мультимедійних технологій.
   Зміст заняття полягав у змаганні двох команд студентів. Було запропоновано різні цікаві конкурси: «Фінансова вікторина», «Гроші люблять рахунок», аукціон «Кіт у мішку» та ін.
    Родзинкою заняття було те, що кожний конкурс оцінювався як командна спільна робота. Як справжні фахівці, студенти заробляли гроші (за результатами виконання завдань), які накопичувались на рахунках команд у так званому Банку знань. Наприкінці заняття викладач видав студентам зароблені гроші, які були самостійно, на власний розсуд команд, розподілені між студентами. Кожний студент обміняв в Банку знань свої, виділені командою гроші на відповідну до заробленої суми оцінку. Найбільш активними на занятті були Кондратюк Захар, Бобрін Богдан, Гладкий Роман, Юзвенко Данило.
    12 жовтня у групах Б-11, Ф-11, ІДП-11 з предмету «Географія» було проведено практичне заняття на тему «Аналіз статево-вікових пірамід».
     Метою заняття було сформувати вміння аналізувати статево-вікові піраміди країн світу; розвивати знання про віковий та статевий склад населення України та окремих країн світу; виховувати уважність, спостережливість, соціально-економічну грамотність.
    Виконання практичної роботи супроводжувалось мультимедійною презентацією, роботою з атласами. При повторенні попереднього і поточного матеріалу застосовувались цікаві завдання в ігровій формі, активно впроваджувалась робота з онлайн-картами та контроль знань в тестовій формі. Були використані такі методи навчання як мікрофон, робота в парах, шкала думок.
   Студенти були надзвичайно активними, на належному рівні продемонстрували знання вивченого матеріалу та вміння аналізувати поставлені завдання. Найкраще себе проявили Кравчук Марія, Румак Софія, Славецький Дмитро.
     На завершення заняття викладачем було проведено географічний диктант та виставлено бали.
33
30
 
31
32
34
35
36
37

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес