Цього року, уже вдруге, ми відзначаємо Міжнародний день студента в найскладніших умовах за всі роки Незалежності.
      Студенство, вам випало навчатися в такий непростий час, але це ваш фронт – освітній, ваш внесок у Перемогу – сумлінне навчання.
     Святкування розпочалося урочистостями, на які завітала гостя з відділу у справах сім’ї, молоді і спорту - Наталя СТАСЮК. Привітавши молодь зі святом, вручила подяку за багаторічну співпрацю, вагомий внесок у розвиток студентських ініціатив від Шепетівського міського голови Віталія БУЗИЛЯ, а також вручила подарунок.
     З вітальним словом до студентів звернулася директор коледжу Валентина ДМИТРИК, яка привітала молоде покоління зі святом, закликала берегти та примножувати традиції коледжу, здобувати знання та практичні навички, адже вони будуть так необхідні країні після Перемоги. Студенти отримали подяками за високі досягнення в навчанні та активну участь в житті коледжу.
       Щирі слова вітання прозвучали від кураторів студентських груп.
    Після виступів представників адміністрації, гостей, кураторів груп, зворушливих слів про незабутню для кожної людини студентську пору, прийшов час до творчої частини заходу. В якій студентство демонструвало свої таланти. Зворушливий вірш від Катерини ДРОНЬ, змусив студентів затамувати подих від кожного слова……..
   Хореографічні таланти студентів першого та другого курсу викликали шквал оплесків.
   Бажаємо усім сили і креативності, прагнення досконалості, професійного зростання, громадянської активності, підкорення нових вершин!
215
216
 
217
218219
220

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес