В наш час стрімкого технічного прогресу, техногенних катастроф і аварій, викликаних небезпекою загоряння й виникнення пожеж, протипожежна безпека є досить актуальною. Ринок праці сьогодні потребує підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі забезпечення безпеки людини у сучасному світі. Тому вивчення теми з пожежної безпеки в розрізі дисципліни «Безпека життєдіяльності і охорона праці» дозволяє забезпечувати безпеку діяльності людини від вогню як у побуті, так і в процесі трудової діяльності.
    Здобувачі освіти других курсів ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» відвідали ВЗНС Шепетівського РУ ГУ ДСНС України, де лейтенант Віталій ДИЖИРИЛЮК провів цікаву і змістовну екскурсію.
     Начальник чергової бригади ознайомив студентів з правилами поведінки під час пожежі, правилами користування пінними і порошковими вогнегасниками. Студенти мали нагоду побачити нові сучасні машини і обладнання, призначені для пожежогасіння.
    Екскурсія була цікавою і корисною, студенти дізнались, що залежно від агрегатного стану і особливості горіння різних горючих речовин всі пожежі поділяються на п’ять класів. Також Віталій ДЖИРИЛЮК звернув увагу здобувачів освіти на основні групи джерел запалювання: відкритий вогонь, розжарені продукти горіння та нагріті ними поверхні, тепловий прояв xiмiчної реакції, електричної, механічної, сонячної, ядерної енергії тощо.
   Гасло, за яким працюють шепетівські вогнеборці – «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
688
689
 
690
693
694
695
696
697
698

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 2 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес