Економіка – це не суха наука, яка відірвана від нашого життя, не лише цифри, графіки та дивні слова. А вивчення економіки може бути цікавим, веселим та захопливим.
   24 травня 2024 року у коледжі відбувся позааудиторний захід - Економічний квест за участі студентів груп Б-21, Ф-21, І-21. Організатор квесту – викладач економічних дисциплін Наталія Чумак.
   Захід проведено з метою формування у студентів інтересу до економічних знань, застосування цих знань на практиці, розвитку логічного мислення, ініціативи, активізації групової розумової діяльності.
    У квесті брали участь 2 команди по 6 учасників. Вони отримали маршрутний лист, де був вказаний шлях їх руху до зупинок: «Ребуси», «Дерево знань», «Знайди фразу», «Запитання-відповідь», «Я-клієнт банку», «Шифрувальник». На кожній зупинці здобувачів освіти зустрічали агенти: директор коледжу, заступник директора з навчальної роботи, бухгалтер, бібліотекар, секретар директора, секретар навчальної частини, які видавали завдання, контролювали їх виконання та виставляли оціночні бали.
   Учасники квесту з гумором і винахідливістю вирішували поставлені завдання, демонстрували свої знання, вміння, кмітливість, швидкість реакції та уміння працювати у команді, після чого студенти забирали слова, з яких на фінальній зупинці необхідно було скласти та пояснити вислів.
     За результати запеклих змагань з мінімальним відривом на фініші переможцем стала збірна команда груп Ф-21, І-21 у складі Кондратюка Захара, Гладкого Романа, Лободи Надії, Назаренка Матвія, Демченко Наталії, Лобая Олега.
     Щиро вітаємо переможців та всіх учасників квесту!
708
709
 
710
711
712
713

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес