Пошук першого робочого місця та застосування отриманих під час навчання знань у практичній діяльності – саме це питання гостро постає перед студентами випускних груп коледжу.
    Ось чому випускники разом з викладачами спеціальних дисциплін Любов’ю МЕЛЬНИК та Наталією КРАВЧУК відвідали Шепетівський міськрайонний центр зайнятості, аби дізнатися більше про перспективи працевлаштування у сфері управління та адміністрування за здобутими кваліфікаціями фахового молодшого бакалавра з Обліку і оподаткування та Фінансів, банківської справи та страхування.
    Під час візиту випускникам розповіли про реалії ринку праці Шепетівщини та особливості роботи центру зайнятості. Багато уваги було зосереджено на аспектах пошуку роботи, зокрема йшлося про джерела вакансій, правила складання резюме, успішне ведення співбесіди з керівниками фірм і компаній тощо.
   Відвідувачі також дізналися, як користуватися електронними ресурсами служби зайнятості, переглядати актуальні вакансії, можливості створення персонального кабінету шукача роботи, розміщення резюме на сайті тощо.
    Здобувачі освіти ознайомилися з інформацією про сприяння служби зайнятості в організації підприємницької діяльності та можливістю отримання мікрогранту «Власна справа».
    Також молоді окреслили види трудових відносин, наголосили на ризиках тіньової зайнятості, назвали основні прикмети недоброчесних працедавців, наголосили на тому, як не потрапити у трудову кабалу та ін.
    На завершення зустрічі студенти пройшли профдіагностичне тестування для визначення здібностей та нахилів до певного виду професійної діяльності.
      Отримана під час заходу інформація дозволить студентам не тільки уникнути багатьох помилок у майбутньому, але й знайти омріяне.
730
731
 
732
733
734
735

Банківські реквізити

bank

Звіт директора 2022-2023 н.р.

zv

 

Вступ 2024

NMT-2024-724x1024

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Узнай свой IP адрес