Практичне навчання студентів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету є важливою складовою освітнього процесу, його метою є закріплення та поглиблення знань, отриманих в процесі теоретичної підготовки та формування у студентів необхідних умінь й навичок з обраної спеціальності.

Основні завдання практичного навчання у закладі:

· укладання договорів на проведення практики з підприємствами (установами, організаціями);

· спільно з цикловими комісіями здійснення розподілу студентів різних спеціальностей на бази практики;

· контроль за виконанням програм практики, аналіз та розробка заходів, спрямованих на підвищення якості підготовки майбутніх фахівців;

· організація конференцій з практики з залученням провідних фахівців відповідних сфер;

· налагодження співпраці з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників та студентів;

· надання інформації випускникам та студентам коледжу щодо вакантних місць на підприємствах, в установах і організаціях, які відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності);

· накопичення бази потенційних підприємств, установ та організацій (роботодавців) для студентів та випускників.

   Підготовка молодшого спеціаліста в Шепетівському коледжі ПДАТУ відбувається у нерозривній єдності виробничого і навчального процесів і втілюється в різних видах практик, які становлять більше 60% всього змісту навчання.

   Студенти всіх спеціальностей проходять навчальну практику в  лабораторіях, оснащених сучасною комп’ютерною технікою. Висока забезпеченість ПК дає змогу якісно оволодіти знаннями і здобути професійні навички за допомогою комп'ютерної техніки.

   Практичне навчання починається із проведення практичних робіт. Вони проводяться відповідно до навчального плану, кількість і зміст яких відповідає навчальній програмі.

   Навчальна практика зі спеціальності  071 Облік і оподаткування  проводиться  з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Податкова система», «Економічний аналіз», «Інформаційні системи і технології в обліку»;

   із спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування  з таких дисциплін: «Банківські операції», «Облік у банках», «Фінанси підприємств», «Податкова система», «Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах»;

   із спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: «Основи алгоритмізації та програмування», «Інформаційні системи і технології на підприємстві», «Офісні системи і електронний документообіг», «Інформаційна діяльність підприємства».

   Молодшому спеціалісту для успішного вирішення нетипових виробничих завдань потрібно самостійно вибирати зі свого "арсеналу знань" відповідні знання та уміння і в комплексі застосувати їх у конкретних виробничих умовах.

   Для того, щоб випускники вміли правильно і своєчасно оцінити і спрогнозувати свою професійну діяльність при взаємодії з колективом у процесі регулювання технологічних операцій для проходження виробничих практик направляються на передові підприємства міста, району та області.

   Виробнича практика зі спеціальності  071 Облік і оподаткування проводиться  на підприємствах АПК. Базовими господарствами для проходження практики являються: ТОВ «Серединецьке», ТОВ «Поділля +», ТОВ «Лотівка Еліт», ТОВ СВАТ «Городищенське», ТОВ «Подільський господар»  Шепетівського  району, Теофіпольська філія ПрАТ  «Зернопродукт МХП», ТОВ НВА «Перлина Поділля»  смт. Білогіря, ТОВ «Гранд», ТОВ ІВК «Рідний край» Білогірського району,  СВК «Лабунський», СТОВ Агрофірма «Маяк» Полонського району та ряд інших.

   Виробнича практика зі спеціальності  072 Фінанси, банківська справа та страхування проводиться  в банках. Базами практики є такі банки: ПАТ «Приватбанк»,      АТ Банк  «Фінанси та Кредит»,  ПАТ «Акцент – Банк», ПАТ «УКРІНБАНК», АБ «Укргазбанк», АТ «Державний ощадний банк України», АБ «Експрес – Банк», ПАТ КБ «Надра».

   Керівництво практикою здійснюють викладачі фахових дисциплін, які періодично перевіряють хід практики, надають студентам необхідну методичну допомогу.

   Організація практичного навчання у Шепетівському коледжі ПДАТУ відповідає сучасним вимогам і готує молодших спеціалістів, які володіють системою інтегрованих умінь, і здатні вирішувати складні виробничі завдання в умовах ринку.

   Колектив коледжу намагається максимально наблизити всі види навчання до виробництва з тим, щоб готувати фахівців, обізнаних у своїй справі, кваліфікованих на рівні вимог їх роботи в умовах ринкової економіки.

 

Банківські реквізити

bank

Національний мультипредм. тест

grafik-NMT-2 page-0001

 

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

Погода

Погода

Вибір мови

Узнай свой IP адрес