Навчальна практика з дисципліни «Фінансовий облік» у підготовці студентів коледжу за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» є практикою професійного спрямування, а саме – основою уявлення про майбутню професію, вивчення професійних функцій майбутніх облікових фахівців.
Шість тижнів студенти групи Б-31 під керівництвом викладача Столярчук Наталії Іванівни проходили навчальну практику з дисципліни «Фінансовий облік».
Одним із ефективних засобів розвитку мислення студентів і вироблення у них навиків самостійного прийняття рішень є організація навчальної практики з фінансового обліку у вигляді тренінгу. Тренінг навчальної практики вважається найбільш трудомісткою, але одночасно і ефективною формою роботи з дисципліни «Фінансовий облік», якиймаксимально наближає студентів до практичної діяльності бухгалтера.
Адже в основу проведення тренінгу навчальної практики з фінансового обліку покладено ситуацію, яка імітує виробничо-підприємницьку ситуацію підприємства, від аналізу заповнення первинних документів по окремихопераціях підприємства, до моментузаповненням бухгалтерських регістрів і форм фінансової звітності того ж підприємства. Тренінг з навчальної практики з фінансового обліку проходив у кілька етапів. На першому етапі студенти отримали вихідні дані, за якими ознайомилися з підприємством, початкові залишки господарських засобів та джерел їх утворення, господарські операції за певний період діяльності підприємства. Другий етап складається з комплексу практичних завдань, виконання яких дозволилостудентам засвоїти методику й техніку організації та ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, який передбачає відображення господарських операцій у журналі реєстрації господарських операцій, в регістрах журнально-ордерної форми ведення обліку, складання головної книги та обігового балансу підприємства.
Під час відпочинку студентів від розумової праці куратором групи, яка одночасно і є викладачем фінансового обліку Столярчук Н.І. зі студентами було пройдено психологічні тести, студенти грали в шахи, складали кубик - Рубіка змагаючись за першість.
Завершальним етапом роботи був захист матеріалів практики.
Тренінг навчальної практики з фінансового обліку дає можливість студентам проявити свої теоретичні знання для вирішення практичних завдань, опануватиспособи обробки інформації про діяльність підприємства, навчитисячітко розуміти зміст облікових процедур, вільно володіти технікою подвійного запису при відображенні змісту операцій у регістрах обліку, мати можливість максимально наблизитися до реальної діяльності підприємства та поєднати теорію з практикою.

23 травня в Україні відзначають День героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної боротьби.
У 1941 році Другий великий збір Організації українських націоналістів постановив відзначати 23 травня як День героїв. Свято покликане підкреслити історичний звязок між лицарями Київської Русі, козаками Гетьманщини, січовими стрільцями, бійцями Другої світової війни Червоної армії та вояками армії УНР та УПА.
Новітній час покликав на захист територіальної цілісності України сучасних її синів, багато яких, на вічний сум нашого народу, загинули. Історію не переписати. Це вже факт, який відбувся. Однак, підтвердженою істиною є те, що кожний час потребує своїх героїв - і імя їм - Захисники Вітчизни.
Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто загинув у цій російсько-українській війні. Вічна їм память!




Навчально-польові збори – це завершальний етап вивчення в коледжі предмета «Захист України» (Основи медичних знань). Головною метою їх проведення є практичне закріплення рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти першого курсу наприкінці навчального року.
Студенти показали високий та достатній рівень з вогневої, стройової, тактичної підготовки, домедичної допомоги та з основ цивільного захисту. Здобувачі освіти продемонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню та маневру.
Під час занять з вогневої підготовки вивчалися правила безпеки поводження зі зброєю, призначення, бойові властивості й принципи роботи сучасної стрілецької зброї. Студенти мали змогу ознайомитися з тактичною підготовкою, веденням вогню зі стрілецької зброї.
Отже, навчально-польові заняття є своєрідним екзаменом для молоді на вправність та мужність, на вміння застосувати і продемонструвати на практиці здобуті знання з предмету. Задоволені результатами навчання й викладачі коледжу Гриньов В.О. та Сурник Н.Г., які впродовж навчального року прикладали багато зусиль для виконання навчального плану з предмета "Захист України".

Наукова бібліотека ЗВО «Подільський державний університет» прагне відновити статус наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ» як науково-методичного центру сільськогосподарських бібліотек і започаткувати співпрацю з відокремленими структурними підрозділами з метою розвитку бібліотек закладів фахової передвищої освіти.
19 травня в онлайн режимі відбулась І Науково-практична конференція «Бібліотека в сучасному світі науки, освіти та культури», присвячена Дню науки в Україні під керівництвом в.о. директора наукової бібліотеки ЗВО "ПДУ" Катерини ГОРАШ.
Метою зібрання було розроблення стратегії розвитку сільськогосподарських бібліотек закладів фахової передвищої освіти та забезпечення методичного супроводу наукових бібліотек у розробці програм, концепцій, регламентуючих документів розвитку та інформатизації.
Долучились до проведення конференції та гідно представили роботу біліотеки коледжу бібліотекарі Галина РОМАНЮК та Тетяна КВЯТКІВСЬКА. Всі учасники конференції поділились здобутками, надбаннями та озвучили проблеми які існують в роботі бібліотек, активно долучились до обговорення питань.

Українська вишиванка – це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію...
Детальніше: Вишиванка – свого роду генетичний код української нації